Kniha návštěv a komentáře:

Kommentare: 5
 • #5

  Barbora (Montag, 07 Januar 2019 11:22)

  Dobrý den,
  velmi Vám děkuji za organici akce i shrnutí.
  Energie byly silné a hodně se uvolnilo-vyčistilo.
  Přeji krásné prožití vánočních svátků a šťastný rok 2019.
  S láskou a vděčností

 • #4

  Christian Josef (Montag, 26 November 2018 21:33)

  Celý den hledám superlativnější slova než děkuji. Napadá mě jen citát ze Smaragdové desky: Jak nahoře, tak i dole. Během konference jsem si uvědomoval, jak Božské bytostí vynakládají úsilí, aby pomohli lidem zde na Zemi.
  A musí se natolik přiblížit a snížit své vysokofrekvenční vibrace, aby lidská entita je mohla vůbec vnímat.
  Mezi ty nejodvážnější bytosti světla, kteří se museli vzdát svého záření, patří právě Ivo Johanes.
  Svou energii, prací a úsilím je velkým příkladem i pro další duchovní pracovníky a hlavně inspirací.
  Je velmi náročné a nevděčné, probouzet spící bytosti.
  Ale už není čas na další snění, svět a naše planeta se posouvá do vyšší dimenze. Není dobré to prospat.

  Proto přeji Ivo Johanesovi a jeho manželce Marcele, aby jim tato síla vydržela a jejich vnitřní motor nás všechny pobízel. Dosáhnout svého vnitřního probuzení cesta nekončí. Naopak, začíná poznáním, že jsme všichni jeden organismus. Jsme jako oceán od kterého se nelze oddělit.

  I taková kapka vody z oceánu se může proměnit v páru, vítr ji zanese na jiný kontinent, kde se může stát vločkou, ale časem... po svitu horkého slunce se opět stává kapkou a pomocí potůčků, říček a řek, doputuje opět do centrálního oceánu.

  Přeji všem absolventům andělské konference, aby byl co nejdřívější návrat do oceánu, aby našli cestu "domů" a mohli jsme společně vejít do tolik očekávané vyšší dimenze světla.

  S láskou děkuji Ivu a celému týmu za účast.

 • #3

  Marcela (Montag, 19 Dezember 2016 10:44)

  Ze srdce děkuji mému muži za usilovnou snahu organizace a zprostředkování informací na Andělské konferenci pro českou a slovenskou republiku. Láska a radost, s kterou vše tvoří je obrovská. Děkuji všem za vytvoření nádherného pocitu domova, štěstí a lásky. Energie celého dne byly ve vysokých vibracích lásky a jednoty, tudíž slova byla zbytečná. Děkuji!!!

 • #2

  Květa (Montag, 19 Dezember 2016 10:42)

  Děkuji tímto Ivo Johannesi za skvělou a láskyplnou organizaci 1. Andělské konferenci v Liberci. Účast na této oslavě ve mne zanechala vzpomínku a vědomí, že jsem součástí rodiny a možnosti přesahující běžné vnímání Světla jak ho známe. Sál, který byl očištěn a naplněn energií krystalů Světla Litios, vytvořil atmosféru lásky a jednoty, kde další slova ztrácejí význam. Děkuji za přesah, který ve mně vznikl a dále se šíří.

 • #1

  Simona (Montag, 19 Dezember 2016)

  Po celou dobu jsem cítila přítomnost andělů. Byla to neskutečná a úspěšná akce. Celý den jsem cítila radost a Božskou lásku. Děkuji.